LACNÉ ŽALÚZIE

O aké žalúzie máte záujem?

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE
VERTIKÁLNE ŽALÚZIE
DREVENÉ ŽALÚZIE

ŽALÚZIE

Žalúzie: klasické, praktické, flexibilné!

Vnútorné žalúzie pre váš domov sú klasikou ochrany súkromia, ktorá nikdy nevyjde z módy. Žalúzie ponúkajú dokonalú viditeľnosť a ochranu pred slnkom a v interiéri vyzerajú veľmi dobre! Získajte praktické žalúzie v štandardných rozmeroch do vašej domácnosti.

Vnútorné žalúzie Poprad

Dokonalé svetelné podmienky

Horizontálne lamely našich vnútorných žalúzií sa dajú ľahko a rýchlo upraviť, takže podmienky osvetlenia môžu byť vždy presne prispôsobené vašim požiadavkám. Vďaka tomuto šikovnému dizajnu si môžete vychutnať súkromie a ochranu pred slnkom zvonku, ale stále máte dobrú viditeľnosť smerom von a dostatočný jas v miestnosti.

Žalúzie Poprad Žalúzie Poprad Žalúzie Poprad

Rôzne farby a veľkosti žalúzií

Vnútorné žalúzie sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka a sú k dispozícii v mnohých rôznych farbách a veľkostiach. Modely v štandardných veľkostiach sú k dispozícii v mnohých skvelých farebných odtieňoch. Od modrej cez smotanovú farbu až po svetlé alebo tmavé drevené tóny. Okrem mnohých farieb a materiálov existujú aj rôzne šírky lamiel, ktoré dávajú vašej žalúzií iný vzhľad. Zvyčajne sú malé okná vybavené lamelami o šírke 16 mm. Štandardná veľkosť je 25 mm. Naše žalúzie sú merané na milimeter, takže každé okno je dokonale zakryté a špeciálne tvary alebo nadmerné veľkosti nie sú pre nás žiadnym problémom.

krémová biela douglaska gaštan hnedá mahagón orech prírodný dub prírodný dub šedá tmavý dub zlatý dub zlatý dub

Kvalita žalúzií do najmenších detailov

Každá z našich žalúzií je počas výroby a spracovania pod precíznou kontrolou výrobcu. Dokonca aj príslušenstvo, ako sú držiaky svoriek, bočné vodidlá, šnúry, reťazové kladkostroje a všetko ostatné, sú perfektne vzájomne prispôsobené z hľadiska technológie a konštrukcie až po najmenší detail.

Požiadajte o nezáväznú ponuku cez online formulár

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Žalúzie

referencie

Pozrite si krátku ukážku našej práce.