SIEŤKY PROTI HMYZU - pántové  

Ponúkame vám praktické a efektívne riešenie, ktoré vám umožní využívať vašu terasu alebo balkón bez neustáleho otravovania hmyzom - sieťky proti hmyzu na dvere s magnetmi.

Sieťky proti hmyzu sú vyrobené z kvalitnej sieťoviny, ktorá je odolná proti poškodeniu a zachováva si svoju elasticitu po dlhú dobu. Pre alergikov máme k dispozícií aj protipeľovú sieťovinu 

Naviac, pre milovníkov domácich miláčikov, ponúkame možnosť výroby sieťky s dvierkami pre psa alebo mačku, aby mohli voľne vstupovať a vystupovať z vášho domova.

Ďalšou výhodou našich sieťok na dvere je možnosť výberu samozatváracích pántov, ktoré zabezpečia, že sieťka sa po každom použití automaticky zavrie a zabráni tak vniknutiu hmyzu do vášho interiéru.
Naše otváracie sieťky proti hmyzu na dvere sú k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach, vrátane imitácie dreva, aby sa čo najlepšie hodili k vašim oknám.
Nenechajte si ujsť možnosť využívať svoju terasu alebo balkón bez neustáleho otravovania hmyzom a objednajte si našu kvalitnú otváraciu sieťku proti hmyzu na balkónové dvere.

Požiadajte o nezáväznú ponuku cez online formulár

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Sieťky na dvere s magnetom - na pánty

REFERENCIE

Pozrite si krátku ukážku našej práce

Sieťky na dvere s magnetom
Sieťky proti hmyzu na dvere s magnetmi
Sieťka proti hmyzu na dvere s magnetmi
Sieťka proti hmyzu na dvere
Sieťka na dvere s otvorom pre mačku
Magnetická sieťka proti hmyzu na dvere

Sieťky na dvere s magnetom - video