SIEŤKY PROTI HMYZU

O aké siete proti hmyzu máte záujem?

PEVNÉ SIEŤKY NA
 OKNÁ
ROLOVACIE SIEŤKY NA OKNÁ A DVERE
SIEŤKY NA DVERE - PÁNTY
POSUVNÉ SIEŤKY NA DVERE

SIEŤKY PROTI HMYZU

Sieťky proti hmyzu sú najbežnejšou a najefektívnejšou ochranou proti dotieravému hmyzu. Sieťky proti hmyzu na okná alebo dvere sú aj praktickým a estetickým doplnkom domácnosti, obchodných a priemyselných priestorov. Chránia interiér pred dotieravým hmyzom a hlodavcami. Vhodným výberom typu sieťky perfektne ochránite Vaše priestory a navyše sieťky svojim vkusným a nevtieravým vzhľadom obohatia celkový dojem z priestorov. Montujeme pevné (vyberateľné) sieťky, sieťky rolovacie, sieťky na pánty a posuvné v koľajničkách.

OBJEDNAŤ

Charakteristika jednotlivých sieti:

Pevné sieťky proti hmyzu

Výhodou pevných sieti je ich jednoduchá montáž. Niektoré typy pevných sieti sa montujú na okná bez zásahu do okenného rámu. Pevné siete, ktoré sú vyrobené z rámov sa dajú v prípade potreby z okná jednoducho demontovať a uskladniť. Druh sieťoviny si môžete zvoliť v rôznych variantoch - na výber je čierna, šedá, priehľadná a protipeľová sieťovina.

Rolovacie sieťky proti hmyzu na okná a dvere

Rolovacie siete sú ideálne pre tých, ktorí potrebujú dokonalú ochranu pred dotieravým hmyzom a zároveň si chcú vychutnávať výhľad z okna. Sieťku proti hmyzu je možné jednoducho a rýchlo vtiahnuť do ochranného boxu pomocou madla alebo šnúrky. Rolovacie siete majú celohliníkový rám vyrobený z extrudovaných profilov, ktoré zabezpečujú maximálnu životnosť, výbornú stabilitu a vysokú pevnosť. Sieťka proti hmyzu sa jednoducho ovláda potiahnutím za profil a samonavíjaci systém vtiahne sieťku do ochranného boxu. Sieťovina dobré znáša teplotné rozdiely a nepodlieha korózii. Sieťovina sa štandardne dodáva v sivej alebo čiernej farbe a na okne je takmer neviditeľná.

Otváracie sieťky na dvere - na pánty

Otváracie sieťky proti hmyzu na dvere sú vhodné pre všetky typy dverí. Výhodou ochranných sieťok na dvere je ich jednoduchá montáž a možnosť vyrobiť otvor pre mačku či psa.Otváracie sieťky sa montujú do rámu dverí pomocou pántov, ktoré môžu byť aj samozatváracie. V zavretej polohe je sieť proti hmyzu fixovaná na rám dverí pomocou magnetov. Po celom obvode siete je umiestnená kefka, ktorá bráni preniknutiu hmyzu do interiéru. Druh sieťoviny si môžete zvoliť v rôznych variantoch. Na výber je čierna, šedá, priehľadná a protipeľová pre alergikov. Do priestorov, kde sa pohybujú malé deti a zvieratá je vhodná zosilnená sieťovina.

Posuvné sieťky na dvere

Posuvné sieťky proti hmyzu sú ideálne riešenie pre francúzske balkónové dvere, alebo iný posuvný systém. Posuvný systém sieťok na dvere funguje hladko a bez zadrhávania. Používame kvalitný vodiaci profil z extrudovaného hliníku, ktorý je na to určený a teda nemusíte sa obávať hrdze. 

PREČO MONTOVAŤ SIEŤKY PROTI HMYZU?

Komáre a hmyz v letných mesiacoch narúšajú v domácnostiach nočný odpočinok a pohodlie a sú vo všeobecnosti nevítané. Ak chcete vyriešiť problém s ich prítomnosťou v interiéri, bez toho aby ste boli nútení uzavrieť v lete okná, alebo sa uchyľovať k chemickým pesticídom, ktorých látky sú zdraviu škodlivé, montáž sieťok proti hmyzu na okná a balkónové dvere je najlepšou alternatívou. Vy si len vyberiete typ sieťok proti hmyzu a o zvyšok sa postaráme. Vyrobíme a prispôsobíme sieťky proti hmyzu podľa vášho vkusu a požiadaviek.

Požiadajte o nezáväznú ponuku cez online formulár

KONTAKTNÝ FORMULÁR