SIEŤKY PROTI HMYZU

O aké siete proti hmyzu máte záujem?

PEVNÉ SIEŤKY
ROLOVACIE SIEŤKY
SIEŤKY NA DVERE

SIEŤKY PROTI HMYZU

Sieťky proti hmyzu sú najbežnejšou a najefektívnejšou ochranou proti dotieravému hmyzu. Sieťky proti hmyzu na okná alebo dvere sú aj praktickým a estetickým doplnkom domácnosti, obchodných a priemyselných priestorov. Chránia interiér pred dotieravým hmyzom a hlodavcami. Vhodným výberom typu sieťky perfektne ochránite Vaše priestory a navyše sieťky svojim vkusným a nevtieravým vzhľadom obohatia celkový dojem z priestorov. Montujeme pevné (vyberateľné) sieťky, sieťky rolovacie, sieťky na pánty a posuvné v koľajničkách.

OBJEDNAŤ

Charakteristika jednotlivých sieti:

Pevné sieťky proti hmyzu

Výhodou pevných sieti je ich jednoduchá montáž. Niektoré typy pevných sieti sa montujú na okná bez zásahu do okenného rámu. Pevné siete, ktoré sú vyrobené z rámov sa dajú v prípade potreby z okná jednoducho demontovať a uskladniť. Druh sieťoviny si môžete zvoliť v rôznych variantoch - na výber je čierna, šedá, priehľadná a protipeľová sieťovina.

Rolovacie sieťky proti hmyzu

Rolovacie siete sú ideálne pre tých, ktorí potrebujú dokonalú ochranu pred dotieravým hmyzom a zároveň si chcú vychutnávať výhľad z okna. Sieťku proti hmyzu je možné jednoducho a rýchlo vtiahnuť do ochranného boxu v hornej časti okna pomocou madla alebo šnúrky. Okenné rolovacie siete majú celohliníkový rám vyrobený z extrudovaných profilov, ktoré zabezpečujú maximálnu životnosť, výbornú stabilitu a vysokú pevnosť. Sieťka proti hmyzu sa jednoducho ovláda potiahnutím za spodný profil a samonavíjaci systém vtiahne sieťku do horného ochranného boxu. Sieťovina dobré znáša teplotné rozdiely a nepodlieha korózii. Sieťovina sa štandardne dodáva v sivej alebo čiernej farbe a na okne je takmer neviditeľná.

Otváracie sieťky na dvere

Otváracie sieťky proti hmyzu na dvere sú vhodné pre všetky typy dverí. Výhodou ochranných sieťok na dvere je ich jednoduchá montáž a možnosť vyrobiť otvor pre mačku či psa.Otváracie sieťky sa montujú do rámu dverí pomocou pántov, ktoré môžu byť aj samozatváracie. V zavretej polohe je sieť proti hmyzu fixovaná na rám dverí pomocou magnetov. Po celom obvode siete je umiestnená kefka, ktorá bráni preniknutiu hmyzu do interiéru. Druh sieťoviny si môžete zvoliť v rôznych variantoch. Na výber je čierna, šedá, priehľadná a protipeľová pre alergikov. Do priestorov, kde sa pohybujú malé deti a zvieratá je vhodná zosilnená sieťovina.

PREČO MONTOVAŤ SIEŤKY PROTI HMYZU?

Komáre a hmyz v letných mesiacoch narúšajú v domácnostiach nočný odpočinok a pohodlie a sú vo všeobecnosti nevítané. Ak chcete vyriešiť problém s ich prítomnosťou v interiéri, bez toho aby ste boli nútení uzavrieť v lete okná, alebo sa uchyľovať k chemickým pesticídom, ktorých látky sú zdraviu škodlivé, montáž sieťok proti hmyzu na okná a balkónové dvere je najlepšou alternatívou. Vy si len vyberiete typ sieťok proti hmyzu a o zvyšok sa postaráme. Vyrobíme a prispôsobíme sieťky proti hmyzu podľa vášho vkusu a požiadaviek.

Požiadajte o nezáväznú ponuku cez online formulár

KONTAKTNÝ FORMULÁR