SIEŤKY PROTI HMYZU

sú najbežnejšou a najefektívnejšou ochranou proti dotieravému hmyzu. Sieťky proti hmyzu na okná alebo dvere sú aj praktickým a estetickým doplnkom domácnosti, obchodných a priemyselných priestorov. Chránia interiér pred dotieravým hmyzom a hlodavcami. Vhodným výberom typu sieťky perfektne ochránite Vaše priestory a navyše sieťky svojim vkusným a nevtieravým vzhľadom obohatia celkový dojem z priestorov. Montujeme pevné (vyberateľné) sieťky, sieťky rolovacie, sieťky na pánty a posuvné v koľajničkách.

OBJEDNAŤ

O aké siete proti hmyzu máte záujem?

Pevné sieťky na okná

Výhodou pevných sieti je ich jednoduchá montáž. Niektoré typy pevných sieti sa montujú na okná bez zásahu do okenného rámu. Pevné siete, ktoré sú vyrobené z rámov sa dajú v prípade potreby z okná jednoducho demontovať a uskladniť. Druh sieťoviny si môžete zvoliť v rôznych variantoch - na výber je čierna, šedá, priehľadná a protipeľová sieťovina.

Viac

Rolovacie sieťky na dvere a okná

Rolovacie siete sú ideálne pre tých, ktorí potrebujú dokonalú ochranu pred dotieravým hmyzom a zároveň si chcú vychutnávať výhľad z okna. Sieťku proti hmyzu je možné jednoducho a rýchlo vtiahnuť do ochranného boxu pomocou madla alebo šnúrky. Rolovacie siete majú celohliníkový rám vyrobený z extrudovaných profilov.

Viac

Sieťky na dvere - pántové

Otváracie sieťky proti hmyzu na dvere sú vhodné pre všetky typy dverí. Výhodou ochranných sieťok na dvere je ich jednoduchá montáž a možnosť vyrobiť otvor pre mačku či psa. Otváracie sieťky sa montujú do rámu dverí pomocou pántov, ktoré môžu byť aj samozatváracie. V zavretej polohe je sieť proti hmyzu fixovaná na rám dverí pomocou magnetov.

Viac

Posuvné sieťky na dvere

Posuvné sieťky proti hmyzu sú ideálne riešenie pre francúzske balkónové dvere, alebo iný posuvný systém. Posuvný systém sieťok na dvere funguje hladko a bez zadrhávania. Používame kvalitný vodiaci profil z extrudovaného hliníku, ktorý je na to určený a teda nemusíte sa obávať hrdze. 

Viac

Plissé sieťky na dvere

Plissé sieťka proti hmyzu je skladaná sieťka určená pre balkóny a francúzske okná. Najdôležitejšou zvláštnosťou plisovaných sieti proti hmyzu je skladacia sieť: keď je sieťka úplne zatvorená, zostáva takmer úplne natiahnutá; po otvorení sa však sieťka skladá ako harmonika, až takmer úplne zmizne. Funguje teda bez boxu a pružinového systému, s konečným výsledkom nevídanej praktickosti. 

Viac

Požiadajte o nezáväznú ponuku cez online formulár

KONTAKTNÝ FORMULÁR

PREČO MONTOVAŤ SIEŤKY PROTI HMYZU?

Komáre a hmyz v letných mesiacoch narúšajú v domácnostiach nočný odpočinok a pohodlie a sú vo všeobecnosti nevítané. Ak chcete vyriešiť problém s ich prítomnosťou v interiéri, bez toho aby ste boli nútení uzavrieť v lete okná, alebo sa uchyľovať k chemickým pesticídom, ktorých látky sú zdraviu škodlivé, montáž sieťok proti hmyzu na okná a balkónové dvere je najlepšou alternatívou. Vy si len vyberiete typ sieťok proti hmyzu a o zvyšok sa postaráme. Vyrobíme a prispôsobíme sieťky proti hmyzu podľa vášho vkusu a požiadaviek.