ROLETY DEŇ a NOC  

elegantné a moderné

Užite si dostatok súkromia, veľa svetla a úžasný výhľad von. Spôsob, akým rolety deň a noc fungujú je celkom šikovný. Rolety majú dve vrstvy látky, ktoré jednoducho zarovnáte akýmkoľvek spôsobom. Či už chcete do interiéru pustiť svetlo alebo roletu zatiahnuť kvôli spánku, roleta deň a noc vám to umožní vďaka svojmu nápaditému dizajnu.

ŠTYLOVÉ, FUNKČNÉ A ODOLONÉ TIENENIE

Rolety deň a noc

Vlastnosti

Rolety deň a noc sa vyrábajú na mieru a sú skvelým doplnkom každej domácnosti. Naše rolety sa dodávajú v širokej škále farieb a odtieňov. 

  • Pevná hliníková konštrukcia
  • Hliníkové vodiace lišty 
  • Strana ovládania: ľavá alebo pravá
  • Spôsob montáže: ku sklu

Požiadajte o nezáväznú ponuku cez online formulár

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ako rolety Deň a Noc fungujú?


Rolety Deň a noc, niekedy nazývané taktiež ako žalúzie Deň a noc, sú elegantným, a pritom veľmi funkčným spôsobom zatienenia okien, pomocou ktorého sa dá plynule regulovať prístup denného svetla do miestnosti. Funguje na princípe striedania priehľadných a nepriehľadných vodorovných pruhov látky. Posunutím jednej vrstvy látky docielite buď čiastočného, alebo úplného zatienenia.

Rolety Deň a noc tak vlastne kombinujú klasické žalúzie a rolety a vyberajú si z nich to najlepšie – eleganciu a možnosť voľby látok rovnako ako u klasických látkových roliet, a možnosť regulovať úroveň tienenia, ako je tomu u hliníkových alebo drevených žalúzií.

Pre látkové rolety Deň a noc je charakteristické zloženie tieniacej látky. Tá je tvorená dvoma druhmi látok, ktoré sa pravidelne striedajú. Vždy je jeden pruh priehľadný, alebo skôr priesvitný a druhý nepriehľadný a v niektorých prípadoch dokonca nepriesvitný.

Látka sa sťahuje z kazety, umiestnenej v hornej časti okna buď priamo na okennom ráme, prípadne privŕtanej k stene či stropu. Rolety Deň a noc avšak nesťahujeme za spodný koniec látky, ako u iných typov roliet. Látka sa totiž cez okno odvíja v dvoch vrstvách. Zadná vrstva, ktorá prilieha k oknu, sa nepohybuje. Pred ňou sa odvíja a pohybuje predná vrstva tak, ako klesá stredová napínacia tyč, aby sa potom dostala cez napínaciu tyč k oknu a tam sa zastavila.

ROLETY DEŇ A NOC

REFERENCIE

Pozrite si krátku ukážku našej práce

Rolety Deň a Noc Poprad
Rolety deň a noc - Poprad
Rolety deň a noc Poprad
Rolety Deň Noc Poprad
Rolety Deň a Noc - Poprad
Rolety Deň a Noc - Poprad

Rolety Deň a Noc - video